Aktualności
Koncerty
Księga gości
Linki
Podziękowania
Wywiady i recenzje
Kup
Kontakty
Aktualności
Koncerty w Namysłowie i Krakowie
Czołem! Zapraszam Was na koncerty w Namysłowie 21 listopada w klubie "Odzysk" godz.20:02 oraz w Krakowie 22 listopada w Klubie "LochNess" godz.19:03. Z wielkim napięciem i natężeniem oczekuje Waszej nieposkromionej obecności i jestestwa koncertowego !
Pazdrawljajut Wsjech ! Jelonek
Klip do "B.East"
Witajcie! Zapraszam Was do "indżojowania" klipem do "B.East". Ajchoupsoł Wam on się przypodobawszy i będziecie go chcieli zassać jako Divix lub jakotako Dvd. Tylko się baaardzo nie przestraszcie bo jest to "poważny" i "horhorowaty" klip.... Oldebest und Pazdrawljajut Wsjech!  Jelonek
Koncert w Warszawie 25.10
Czołem! Zapraszam na koncert w Warszawie w klubie Proxima, 25 pażdziernika około godziny 19. Zagramy jako gość zespołu "Carnal"z czego się bardzo cieszym i liczym na Waszą nietuzinkową i piekielną obecność! Do zobaczyska! Pazdrawljajut Wsjech! Jelonek
Dziękuję Wam za Przystanek
Dziękuję wszystkim za Przystanek Woodstock!!! Dziękuję za odjechane Pogo, za Ściany Śmierci, za spontaniczne Gibanie się, za całą energię, którą nam przekazaliście!!! Było niesamowicie.... Dzięki za wszystko!!! Dziękuję za pomoc i wsparcie Jurkowi Owsiakowi, Pokojowemu Patrolowi i całej ekipie Wielko/Orkiestrowo/Przystankowej (a w szczególności Marii!). Dziękujemy i pozdrawiamy Was wszystkich, My, Jelonek ;) 
Dziękuję Wam !!!
Baaardzo dziękuję Wam za koncert na Ursynaliach, za życzenia, za "Stooolaaat", za tort, za zdecydowane pogo w błocie i za nieśmiałe unikanie błota w "pobocznym" pogo, za radosne wskakiwanie i taplanie się w samym środku "mrocznego" bajora i za uduchowione ignorowanie kawałków błota spadających na głowę z nieba, za całe to szaleństwo i za energię....Dziękujemy Wam!!! ..... My, "Jelonek" ;)
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 46 - 50 z 66
StaggShure

Polsound

Rivera

Galli

Laboga

Copyright 2009 © Jelonek. Wszystkie prawa zastrzeżone Webmaster: DeviNet
Jelonek on Facebook