Muzycy

Przedstawiam Wam moich kumpli, muzyków ze składu koncertowego, którzy mnie wspierają i mają dla mnie wiele wyrozumiałości i cierpliwości! Za to wszystko jestem im bardzo wdzięczny!!!

Mariusz Andraszek „Maniek”

Mariusz Andraszek „Maniek” (zwany również czasami Maniusiem) gra na gitarze basowej i śpiewa. Hmmm „….gra na gitarze basowej…” to za mało powiedziane !!! On naparza z ciężkiej łapy, nie zna litości i nie bierze jeńców!!!….aż tunery głupieją…Skacze i giba się po scenie jak pantera połączona ze skorpionem….czy jakoś tak….W każdym razie jest z nas wszystkich najbardziej indiański !!! To On odpowiedzialny jest za większość partii ( i stowarzyszeń) basów na jelonkowatej płycie i do niego miejcie pretensje jak Wam niskotonowe głośniki zaczną „pierdzieć”. Z zamiłowania i z wykształcenia jest ArcheTypem… a jego kunszt gitarowo/wokalowy mozecie znać z takich kapel jak: „Orkiestra Dni Naszych”, Duchy” i inne.

Leszek Kowalik „Jebik”

Leszek Kowalik „Jebik” (zwany również czasami Leszkiem) odpowiedzialny za gitarrrrrę i śpiew. Wysysa ze swojej gitarrry demoniczne i mroczne „zyguzygu” i „grrrgrrr”, macha głową, wchodzi prosto w wybuchy, nie kłania się fajerwerkom i ma najbardziej wydziarane dziury na skórze układające się we wzory… No i wszyscy w zespole zazdrościmy mu metalowego wyglądu… ma dużo fajnych, skórzanych bransolet, „pieszczoch” i pierścieni….Znacie go także jako wokalistę zespołu „Vibrant”.

Paweł Chojnacki „Chojo”

Paweł Chojnacki „Chojo” (zwany również czasami Pawełkiem) perkusja, strrraszne miny i pozytywna energia na przekór wszytkim złym wichrom i rogatym stworom….(nie mam na myśli siebie…) ? W większości przypadków to On nabija tempo utworu a potem stara się utrzymać w ryzach chaos, który rozpętujemy z resztą bandy. Swoimi bitami zapędza nas, rozpędza i przegania. Znacie jego bębny z takich zespołów jak „Orkiestra Dni Naszych”, „Duchy”, „Porozumienie”, Orkiestra Dęta Łukowskiego Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza ? …. i inne.

Krzysztof Osiak „Krzysiu”

Krzysztof Osiak „Krzysiu” (zwany również czasami „Fortepianistą”) instrumenty klawiszowe, fortepianina, klawesyny i klaweojcy i inne klawiatury. Swoją grą na syntezatorach syntezuje i uszlachetnia nasze wspólne brzmienie. Superowo giba się za klawiszem i napiera na biało/czarny, drwiący uśmiech „parapetu”… Współpracuje również z zespołem „Apple Pie” oraz z Wiktorią Jabłońską i Maćkiem Turkowskim.

Kuba Kowalik „Kubaaaaaa???”

(zwany również czasami Kubą) nasz akustyk, ciąży na nim brzemię brzmienia i sytuacji „…jak czegoś nie słychać…”. Jak kochanek delikatnie muska swoimi drżącymi dłońmi suwaki i gałki na stołach mikserskich i procesuje się z procesorami efektów aby nadać „mięsa” falom elektromagnetycznym. Czujnie wycisza mój mikrofon gdy zaczynam gadać głupoty i daje się napić swojej „Kokakoli” w potrzebie. Zawsze pomocny, życzliwy i czujny….w każdej chwili można od niego pożyczyć złotówkę lub dwie. Gra na basie i jest realizatorem wielu nagrań i wygrań. Znacie go również ze składu „Vibrant”, „O.D.N”, „Duchy” i „Prana”.